post

«بازیافت خودروهای فرسوده آرین پاژ»

پياده سازي قانون بازيافت خودروهاي فرسوده و اجراي طرح بازيافت خودروهاي فرسوده به عنوان پايلوت از افتخارت شركت مهندسي فن گستر پارس در اين پروژه مي‌باشد.
چنانچه امروز به فکر محیط زیست و پاکی هوا نباشیم، در آینده دچار مشکلات غیر‌قابل‌ حل خواهیم شد.یکی از روش‌های پاسداری این نعمت الهی توجه به صنعت بازیافت می‌باشد در کشورهای پیشرفته صنعتی سعی شده است تا آن جا که امکان دارد برای تمامی محصولات در همه صنایع چرخه بازیافت شناسائی و پیاده سازی شود و این مهم سبب شده است تا در سطح این جوامع آخرین تکنولوژی ساخت دیده شود این فکر مدت هاست که ذهن متعهدان به این مرز و بوم را به خود مشغول کرده و چنانچه می‌بینید سعی شده با حداکثر توان در جهت بازیافت یکی از محصولات یعنی خودروهای فرسوده گامی اساسی برداشته شود. شرکت بازیافت خودروهای فرسوده آرین پاژ به همت جمعی از تلاشگران صنعت فولاد و خودرو‌ساز با اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن تهران در تاریخ اسفند ماه ۱۳۸۴شروع به فعالیت نموده است به طوری که توانسته با پیاده‌سازی یکی از پیشرفته‌ترین ابزار آلات و با دانش کارشناسان فعال و متخصص در جهت اجرای هر چه بیشتر فرایند بازیافت به یکی از مدرن‌ترین واحدهای صنعتی تبدیل شود قطعاً در آینده شرکت آرین پاژ به یکی از بزرگترین و بهترین مجتمع‌های صنعتی ایران  تبدیل خواهد شد. این شرکت در زمینی به مساحت بیش از ۷ هکتار در شهرک صنعتی شمس‌آباد استقرار یافته و بر اساس مصوبه هیئت محترم دولت جمهوری اسلامی ایران کلیه مجوزهای قانونی را اخذ نموده است و در جهت پذیرش و اسقاط خودروهای فرسوده اقدام می‌نماید و با اختصاص فضای مناسب و طراحی یکی از بهترین خطهای بازیافت خودرو هم اکنون توانایی دمونتاژ ۳۰۰ خودرو در طی شبانه روز را دارد. در راستای مکانیزاسیون روند پذیرش تا تولید، شرکت اقدام به طراحی و اجرای سیستم نرم افزار یکپارچه نیز نموده است.
پروسه اجرایی دمونتاژ با تفکیک قطعات در خط بازیافت با استفاده از مدرن‌ترین طراحی مهندسی که به دنبال دانش بالای مدیران شرکت آرین پاژ پیش بینی شده است. قادر است توسط تجهیزات تعریف شده روزانه در 3 شیفت کاری حداقل ۳۰۰ خودرو را دمونتاژ کند و قطعات خودرو را تفکیک نماید و بخش اعظم آن را برای بازیافت به کارخانه های عظیم ارسال نماید.
دستگاه پرس قراضه آهن (COLMAR) با فشار (۲۷۰ بار) ساخت کشور ایتالیا که یکی از پیچیده ترین سیستم های هیدرولیکی و الکتریکی را داراست و قادر است در هر ۴ دقیقه یک بدنه ماشین را به طور کامل پرس نماید. در کنار این مزیت‌ها، واحد پذیرش شرکت بازیافت خودروهای فرسوده آرین پاژ با بهره گیری از امکانات رایانه‌ای و آموزش پرسنل و همزمان پیاده سازی تکنولوژی اطلاعات و همچنین با عقد قرارداد با نیروی انتظامی و همکاری پرسنل راهور ناجا، توانسته است در ارائه خدمت به مالکان خودرو و صنعت بازیافت سهم شایسته‌ای را ایفا نماید. هم اکنون این شرکت خود را به استانداردهای مشتری مداری نزدیک می‌نماید.

توانمندی‌های شرکت بازیافت خودروهای فرسوده
– واردات تجهیزات مورد نیاز صنعت دمونتاژ خودرو و ارائه دانش فنی.
– مشاوره، طراحی و راه‌اندازی واحد های مختلف صنعت بازیافت نظیر: پذیرش، انبار، تولید و فروش.
– طراحی و ارائه خدمات سیستم نرم افزار یکپارچه در زمینه کنترل دقیق واحد‌های بازیافت.
– مشاوره و مشارکت در فعالیت های بازرگانی خودروهای فرسوده.

نشانی دفتر مرکزی:
تهران – خیابان مطهری، خیابان سر افراز، خیابان هفتم، ساختمان فولاد
تلفن: ۸۸۵۲۱۶۵۰-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۵۰۲۵۵-۰۲۱
نشانی دفتر پذیرش:
تهران – پل چوبی خیابان سپاه، ضلع شرقی مترو، دروازه شمیران، خیابان بیانی، پلاک ۱۱۷ واحد ۸
تلفن: ۷۷۵۳۸۳۵۳-۰۲۱ نمابر: ۷۷۶۳۸۵۰-۰۲۱
نشانی کارخانه:
۴۵کیلو متری جاده قم، جنب زیر گذر حسن آباد، شهرک صنعتی شمس آباد
تلفن: ۵۶۲۲۷۰۸۴-۵۶۲۲۷۸۰۱- ۵۶۲۲۷۸۰۳-۰۲۱ نمابر: ۵۶۲۲۷۰۸۵-۰۲۱